Sierściuchy - konstatacje

Temat: Piotrkow - Sulejow - rozbiorka
andy - lxd2-332 <sp7@poczta.fm.EN57napisał(a):


- tramwaj do Aleksandrowa kaput - torowisko było wydzielone i 10 lat
temu spoko "dałosię" uruchomić - mialem okazję jechać w "koreczku"


Kto wie czy się jeszcze kiedyś nie zdziwimy...


- PR Łódź - Łowicz woła o pomstę do nieba
- do Tomaszowa i dalej (Opoczno, Skarżysko czy Radom) j.w.
- pociągi Piotrków - Bełchatów...


Może jeszcze dodajmy węglówkę, która z dużym prawdopodobieństwem przestanie
być użytkowana w przewozach pasażerskich z dn. 1IV, a obecny rozkład jest w
stanie, no... rozkładu.
Można też dodać kolejkę piotrkowską, bo ostatnio "w temacie"
Można też krośniewicką, którą wcześniej czy później łódzki urząd
marszałkowski udupi tak dla zasady (co to za jakieś wąskotorowe fanaberie!)
Wspomnieć też trzeba o linii do Tomaszowa, bo mistrzostwem świata jest tu
doprowadzenie linii na skraj upadku w momencie w którym pociąg może pojechać
szybciej niż 60 autobusów dziennie i conajmniej drugie tyle busiarstwa.
Jeden pociąg dziennie łączący miasta liczące 77 i 770 tys. mieszkańców przy
dwutorowej linii dającej prędkość handlową około 60 km/h. Toż to arcydzieło
absurdu w wykonaniu PKP...


Źródło: topranking.pl/1567/piotrkow,sulejow,rozbiorka.php


Temat: Łódź straci &#8222;Reymonta&#8221;?


TRAIN wrote:
| Łódź straci pociąg &#8222;Reymont&#8221;, najszybsze, ranne połączenie do

Krakowa. Wydłuży

| się podróż do Poznania i Szczecina. To niektóre propozycje zmian w nowym
| rozkładzie jazdy PKP dla Łodzi, który jest teraz przygotowywany.

To juz chyba tysięczny przykład sagotażu kolei a pks zaciera ręce. Czy
Wiecie może jaka była frekwencja w Reymoncie i ile osób wsiadało/wysiadało w
Dębie Opoczyńskiej?

 pz,train.


jeździłem z/do Lodzi z Kielc kowboją przez Opoczno -
po przejażce pospiesznym autobusem kielce - łódź, za który
robił autosan normalnie jeżdżący do Bęczkowa i za kilka dni
jelczem PR110 nadającym się do MPK - a potem zlikwidowali
pociągi na odcinku Tomnaszów - Łódź ...

ręce opadają - ten nasz kraj jest popier|@#%6ny !!!!!


Źródło: topranking.pl/1572/lodz,straci,8222,reymonta,8221.php


Temat: Autobusy zastąpią pociągi
Autobusy zastąpią pociągi
> Zamiast czterech pociągów osobowych na trasie pomiędzy Skarżyskiem Kamienną
a Tomaszowem Mazowieckim od soboty będą jeździły autobusy.

A nie lepiej zamiast likwidować to poprawić rozkład jazdy. Pociągi powinny
jeździć w relacji Skarżysko - Łódź Fabryczna - Skarżysko, a druga niedorobiona
para Skarżysko - Łódź F. - Opoczno, w wybrane dni przedłużona do Skarżyska.
Taką linie uwalić to trzeba się nieźle starać. Nie ma sie co oszukiwać - Łódź
jest antykolejowa, a Kielce wtórują. Lepiej mieć korki na dziurawych
drogach... Zamiast kupić wagony motorowe "szynobusy" to lepiej zamknąć.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,60,98338520,98338520,Autobusy_zastapia_pociagi.html


Temat: Kolejowa konkurencja kusi samorząd
Kielce - Opoczno - Łódź nie jest głupie.
> uruchomcie sobie jeszcze pociąg Kielce - Skarżysko - Końskie - Łódź
>
> rozkład macie tu
> pkskrasnik.webpark.pl/kildpkprozklad.txt

Aby raz aronek coś mądrego napisał.
W sam raz rozwiązanie dla Arrivy na MR/MRD, ale trzeba do tego przekonać jeszcze
antykolejowego łódzkiego marszałka. Taki pociąg jako osobowy przyspieszony na
odcinku Tomaszów - Łódź, nie byłby głupi. Doskonale zapełnił by lukę
Łódź-Tomaszów-Opoczno, oraz dojazdy Końskie - Skarżysko. Na trasie
Skarżysko-Kielce zamiast oddzielnych osobówek.

Z czasu przejazdu można uszczknąć ok. 20 minut (odpada zmiana lokomotywy w
Skarżysku i Tomaszowie, odcinek Żakowice-Łódź jest po remoncie). Więc czas
będzie konkurencyjny dla autobusów i wszelkiego busiarstwa (macie szczęście, że
nie ma już tak dużych korków w Tuszynie...)

> ciekawe ile osób tym pociągiem pojedzie? 10? No może 11.

Gdyby dobrze rozreklamować to na w/w odcinkach będzie nieźle, jeszcze dać
promocję nie tylko Kielce - Skarżysko, ale też Kielce - Łódź i Skarżysko - Łódź.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,60,89863923,89863923,Kolejowa_konkurencja_kusi_samorzad.html


Temat: bus do Smardzewic
Google Twoim przyjacielem.

Jeśli nie autobusem MZK, to może PKSem:
www.tomaszow-maz.pl/komunikacja/pks.php
Wyszukiwarka połączeń ze strony:
www.rozklady.com.pl
twierdzi, że relację obsługują autobusy o:
6:00 (TOMASZÓW MAZOWIECKI - OPOCZNO przez GRUDZEŃ - kursuje tylko od poniedziału do piątku!)
6:40 (TOMASZÓW MAZOWIECKI - KOŃSKIE przez WYGNANÓW - nie kursuje w niedziele i święta)
12:25 (ŁÓDŹ - KOŃSKIE przez WYGNANÓW - również nie kursuje w niedziele)

czas jazdy: 15 minut.

W drugą stronę:
8:06 (pon.-piąt.) OPOCZNO - ŁÓDŹ,
16:15 (bez niedziel) KOŃSKIE - TOMASZÓW MAZOWIECKI,
20:25 (pon.-piąt.) OPOCZNO - TOMASZÓW MAZOWIECKI,

ciekawe o której i jaką trasą jedzie powrotny z Końskich do Łodzi...



Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,391,48943419,48943419,bus_do_Smardzewic.html


Temat: Krotka wyprawa po Polsce centralnej


Krzysiek Szymanski wrote:
A co spowodowalo, ze frekwencja tak zmalala? Analizujac rozklad na tej trasie
na przestrzeni ostatnich kilku lat, nie widze glebszych zmian, procz
likwidacji bezposrednich polaczen do Lodzi. Czyzby byl to efekt konukrencji
busow/PKS-ow, ale to chyba jednak za malo na tak gwaltowny spadek, przy
praktycznie niezmienionej ofercie rozkladowej.
Wogole w Tomaszowie frekwencja tez jest biedna, z 2 pociagach z Koluszek(10.10
i 11.40) wysiadlo po ok. 30 osob, z Radomia autobusem ZKA przyjechalo 13 osob,
do Skarzyska odjechalo 31 osob. Choc do centrum  z dworca rzeczywiscie jest
daleko, a moze po prostu trafilem na "zly" dzien lub "martwy" okres (pocieszam
sie)


Za moich studenckich czasow to w niedziele w skarzysku pociag do Lodzi
mial ok 40% zapelnienia, w Konskich ok 60, w Opocznie ok 100 nawet,
w Tomaszowie 140 nawet - jechaly 3x bh lub bhp ;)

w dni powszednie powrotny z Lodzi do Tomaszowa jako takie zapelnienie,
potem pustki...


?? No bez przesady, w to nie wierze. Przeciez kolega Kolbak pisal tez
niedawno, ze w pociagu do Buska zaobserwowal rowniez ok. 30 osob, wiec tym
bardziej niewiarygodnie wyglada rzekomo zaobserwowana liczba osob przez PR.
Chyba, ze liczono w Wielkanoc.


do Buska to czesto pusty kibel. 11 listopada na obchodzie linii JKD/SKD
na odcinku Hajdaszek-Stawiany w Stawianach w kiblu widzialem ze 3 osoby
- a w dni inne to podobnie - frekwencja kilka osob - pory sa do bani.
predzej JKD sie w Stawianach zamelduje niz PR o normalnej porze

pozdrawiam z Kielc!
&y


Źródło: topranking.pl/1569/krotka,wyprawa,po,polsce,centralnej.php


Temat: Od 1 VIII wracają pociągi do Drzewicy!!!


1. Stacja w Przysuchej które to miasto jest dosyć duże jest w znacznym
oddaleniu od centrum miasta. Podobna sytuacja jest w Drzewicy.


W PRZYSUSZE aaaa!

Stacja znajduje się w miejscowości Skrzyńsko gdzie nawet nie ma porządnego
połączenia dworzec - centrum Przysuchy (o ile w tym miasteczku można mówić w
ogóle o centrum;)).


2. Potencjalni pasażerowie linii mają dosyć dobrą ofertę autobusową (nie
wiem jak z "aronobusami"), z Drzewicy np. jest 21 bezpośrednich autobusów
wzdłuż linii kolejowej (przez Wieniawę).


To fakt niestety


3. Jak spojrzymy na rozkłady z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych to
nigdy tam powalającej liczby pociągów osobowych nie było, a trzeba pamiętać
że w dużej mierze były to pociągi dla kolejarzy do Idzikowic.


Z autopsji wiem, że w latach osziemdziesiątych i na początku dziewięćdziesiątych
pociągi te miały niezłe obłożenie. Pojedynczy kibel w godzinach szczytu był
zapełniony w 100% no ale wtedy w Radomiu istniały jeszcze jakieś zakłady. Poza
tym wieczorny osobowy - wagonowy Łódź Fabryczna - Radom też bynajmniej nie wiózł
powietrza.


Przykro mi to pisać, ale prawdopodobnie mamy do czynienia z operacją
"fiasko". Od sierpnia będą w związku z remontem radomki wolne moce
przerobowe więc można coś pchnąć na Drzewicę, a później jak nie będzie
frekwencji, bo nie będzie frekwencji, to się je zlikwiduje. Dziennikarze
pisząc (taka ich rola) o tym jak marnują się pieniądze podatników pomogą. A
wtedy już będzie można ignorować pomysły reaktywacji nawet jak pomysł będzie
dobry.


Frekwencjamoże i byłaby do Drzewicy ale nawet pojedynczy EN 57 to za dużo.
Najlepszy byłby pewnie EN 81 jeśliby Koleje Mazowieckie takowy posiadały ale jak
wiemy nie posiadają.


Wiele osób już to pisało więc nie będę oryginalny, kluczem do jako takiego
sukcesu linii jest przede wszystkim przedłużenie pociągów do Tomaszowa Maz.
jeżeli nie do Łodzi (jako przyspieszone z pominięciem Koluszek) oraz
zrobienie skomunikowań w Tomaszowie Maz. na pociągi do Opoczna (Skarżyska
Kam.) i Koluszek, a nie uruchamianie ogryzków.


Zgadzam się. Poza tym przydałoby sie rozsądne skomunikowanie w Radomiu z
pociągami z Wawy, Dęblina i Skarżyska a nie czekanie na przesiadkę np. 2 godziny
po to żeby przejechać odległość 40 km.


Źródło: topranking.pl/1571/od,1,viii,wracaja,pociagi,do,drzewicy.php


Temat: Po imprezie w Łodzi.


From: Robert Łubiński (spoza domu) [mailto:robb@poland.com]
Sent: Monday, September 24, 2001 2:46 PM

| Więc chyba nie widziałeś drugiego takiego ronda na Pabianickiej (chyba
pl.
| Lotników),

No nie widziałem, bo na Fabryczną przyjechałem 9:25, za chwilę miałem
bus na plac Niepodległości, gdzie byłem za pięć dziesiąta (właśnie N-ka
manewrowała na pętli jak dochodziłem do placu),


My zjawiliśmy się jeszcze później i eNka była już po manewrach...


a po imprezie chciałem
chociaż przez chwilę obejrzeć Piotrkowską (jakie w Łodzi tanie piwo :)),
więc ronda na Pabianickiej nie udało mi się obejrzeć. Ale z pewnością
co się odwlecze... :)


Ale uprzedzam, że to rondo jest raczej atrakcją dla drogowca, niż dla MKM.
;)


| To Opoczno ma KM (byłem tam przez kilka godzin jakieś 3 lata temu i nie
| pamiętam)?

Jak dla mnie to była to zdecydowanie KM. Numery linii, gdzieniegdzie
rozkłady, autobusy co prawda z reklamami, ale widać było jednolite
malowanie
zakładowe (biało-błękitne)


Fajnie - takie niezbyt duże miasto i KM. :)


| Nie pamiętam natomiast, o czym wspominał Alojzy...

Że zacytuję:
"Mam nadzieję, że klimat wokół
linii podmiejskich będzie coraz bardziej pozytywny i spotkamy się kiedyś
na imprezie z okazji otwarcia linii do Piotrkowa. :-)"
Koniec cytatu.


Prawda, było, i to całkiem niedawno. ;)

pzdr.


Źródło: topranking.pl/1727/po,imprezie,w,lodzi.php


Temat: Pośpiech Tarnów - Łódź ponownie
itam ponownie wszystkich MK.
Widzę,że rzucony temat wywołał lekkie zamieszanie.Postaram się wyjaśnić
wszystkie sprawy pokolei.
Na początku zacznę od sensu istnienia tego pociągu.Pewnie wydaje się wam,że
pociągiem tym miałaby jeździć ludzie tylko z Tarnowa do Łodzi.Nic bardziej
mylnego.Każdemu zależy na czasie i napewno ktoś chcący jechać z Tarnowa do Łodzi
wybrałby trasę przez Kraków i dalej pojechał Reymontem albo Krakowianką.Jednakże
trzeba wziąść pod uwagę całą trasę pociągu.
Odcinek do Dębicy napewno nie miałby problemów z zapełnieniem.
Wasze obawy dotyczyły przede wszystkim odcinka z Dębicy do Tarnobrzega.Faktem
jest trwałe ograniczenie prędkości do 30 km/h do Mielca,dalej jakoś się jedzie.
Wystarczy spojrzeć na Hetmana,do Stalowej Woli jeździ nieźle zapełniony.
Pociąg jechał by zresztą w godzinach popołudniowego szczytu i cieszył by się
popularnością.Można by porównać czas przejazdu autobusem z Tarnowa do
Tarnobrzega,i pociąg wygrywa.Co do linii z tabeli 125 to nie jest ona
przewidziana do fizycznej likwidacji.
Odcinek z Tarnobrzegu do Łodzi biegnie przez szereg dużych i średnich miast.
I niech mi nikt nie mówi w tej chwili,że nie ludzie się nie przemieszczają
np z Sandomierza do Starachowic,czy z Ostrowca np do Końskich.Wystarczy spojrzeć
na Sana czy Solinę i podpowiedź nasuuwa się sama.
Następnym odcinkiem jest Skarżysko - Tomaszów.Jest to odcinek
niezelektryfikowany,po którym jeżdżą osobówki.Jednak stan torów na tym odcinku
jest o niebo lepszy od odcinka Dębica - Tarnobrzeg.Osobówki ze Skarżyska do
Łodzi,już od Końskich są dobrze zapełnione.Zresztą pociąg pośpieszny w porze
wieczornej biłby rekordy popularności.
O odcinku Tomaszów - Łódź nie muszę chyba pisać,gdyż tam pociągi na brak
pasażerów nie nażekają.
Teraz słów kilka o rozkładzie.Racja,że skład od Tarnowa do Łodzi powinna
prowadzić spalinówka.Oto przykład rozkładu :

Tarnów                      15:50
Dębica                16:12 16:15
Mielec                17:23 17:25
Baranów San.          17:50 17:51
Tarnobrzeg            18:13 18:15
Sandomierz            18:28 18:30
Ostrowiec Św.         19:46 19:47
Starachowice Wsch.    20:23 20:25
Starachowice          20:27 20:28
Skarżysko Kam.        20:47 20:50
Końskie               21:27 21:27
Opoczno               21:55 21:56
Tomaszów Maz.         22:21 22:23
Łódź Widzew           23:05 23:06
Łódź Fab.             23:12

Teraz już realniejszy i bez zmiany loka.Tylko 7,5 h.
Pozdrowiam

Acha co do nazwy do najlepszą będzie PONURY


Źródło: topranking.pl/1569/pospiech,tarnow,lodz,ponownie.php


Temat: Od 1 VIII wracają pociągi do Drzewicy!!!

Użytkownik "Sebastian Pawłowski" <pita@gazeta.SKASUJ-TO.plnapisał w
wiadomości


Dzięki staraniom stowarzyszenia Kocham Radom:
http://www.wojewodztwo.radom.pl/1_akcje_2_drzewica.php

oraz dzięki podpisom kilkuset osób:
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=2055

Koleje Mazowieckie planują od 1 sierpnia przywrócenie ruchu kolejowego na
linii kolejowej Radom-Drzewica. Od tego dnia na tej trasie mają kursować
cztery pary pociągów. Dodatkowa piąta para ma kursować tylko pomiędzy
Radomiem
a Przysuchą. Pociągi będą prawdopodobnie kursować z Radomia w takcie co
trzy
godziny - pierwszy kurs o godzinie 7. Pociągi jednak nie będą obsługiwane
autobusami szynowymi, ale pojedynczymi składami elektrycznymi.


Chciałbym życzyć powodzenia temu przedsięwzięciu, ale powiem szczerze
kiepsko to widzę ponieważ:

1. Stacja w Przysuchej które to miasto jest dosyć duże jest w znacznym
oddaleniu od centrum miasta. Podobna sytuacja jest w Drzewicy.

2. Potencjalni pasażerowie linii mają dosyć dobrą ofertę autobusową (nie
wiem jak z "aronobusami"), z Drzewicy np. jest 21 bezpośrednich autobusów
wzdłuż linii kolejowej (przez Wieniawę).

3. Jak spojrzymy na rozkłady z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych to
nigdy tam powalającej liczby pociągów osobowych nie było, a trzeba pamiętać
że w dużej mierze były to pociągi dla kolejarzy do Idzikowic.

Przykro mi to pisać, ale prawdopodobnie mamy do czynienia z operacją
"fiasko". Od sierpnia będą w związku z remontem radomki wolne moce
przerobowe więc można coś pchnąć na Drzewicę, a później jak nie będzie
frekwencji, bo nie będzie frekwencji, to się je zlikwiduje. Dziennikarze
pisząc (taka ich rola) o tym jak marnują się pieniądze podatników pomogą. A
wtedy już będzie można ignorować pomysły reaktywacji nawet jak pomysł będzie
dobry.

Wiele osób już to pisało więc nie będę oryginalny, kluczem do jako takiego
sukcesu linii jest przede wszystkim przedłużenie pociągów do Tomaszowa Maz.
jeżeli nie do Łodzi (jako przyspieszone z pominięciem Koluszek) oraz
zrobienie skomunikowań w Tomaszowie Maz. na pociągi do Opoczna (Skarżyska
Kam.) i Koluszek, a nie uruchamianie ogryzków.


To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Wygląda na to, że trwające od
dłuższego czasu negocjacje pomiędzy władzami województw Łódzkiego,
Mazowieckiego i Świętokrzyskiego nt. wzajemnych rozliczeń w przewozach
regionalnych zakończyły się porozumieniem. Od 1 września uruchomiona ma
być
bowiem dodatkowa, szósta para pociągów na całej trasie Tomaszów
Mazowiecki -
Radom. Natomiast od nowego rozkładu jazdy (od 9 grudnia 2007) z dużym
prawdopodobieństwem pojadą także pociągi osobowe w relacji Łódź - Radom.


I właśnie od tego trzeba zacząć i niechby to było od nowego rozkładu razem z
promocją połączenia, cenami promocyjnymi, reklamą i przebijaniem opon w
autobusach jeżdżących w podobnych relacjach (taki głupi żart).

Pozdrawiam MaG.


Źródło: topranking.pl/1571/od,1,viii,wracaja,pociagi,do,drzewicy.php